Son dakika haberleri! Eczacıları ölümle tehdit eden şüpheli tutuklandı

ATAŞEHİR’de annesine yanlış adres tarif edilmiş olduğu sebebi öne sürülerek geldiği eczanede, eczacıları ölümle tehdit eden ve bilgisayara yumruk atarak zarar veren şüpheli Erdem T. (30) “Tehdit” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ataşehir‘de bir eczaneye dün öğlen saatlerinde gelmiş olarak eczacıları ölümle tehdit eden ve bilgisayara yumruk atan Erdem T. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin arkasından Kartal’daki Anadolu Hakkaniyet Sarayı’na getirilen şüpheli, savcılığa ifade vermesinin arkasından tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi.

‘AFFETTİRMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIRIM’

Şüpheli Erdem T.’nin hakimlikteki sorgusunda “Annem aradı beni, ilaç almaya gitmişti. Ağlayarak konuşuyordu. Kendisini yanlış yönlendirdiklerini söylemiş oldu. Eve de halsiz erişince ‘Tamam ben ilacı alırım’ dedim. İlacı almaya gittim, annemi niçin yanlış yönlendirdiklerini sormuş oldum. Vakadan dolayı fazlaca pişmanım, özür dilemeye de gidecektim. Antidepresan tedavisi de görüyorum. Oldukça pişmanım affettirmek için elimden geleni hayata geçirmeye çalışırım. Babam kucağımda öldüğü için anneme düşkünüm. Annemi o şekilde görünce dayanamadım. Ben birini incitecek bir insan değildim. Etmiş olduğum küfürlerden dolayı da özür dilerim” söylediği öğrenildi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Hakimlik şüpheli Erdem T.’nin “Tehdit” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ataşehir Güncel Haberler Son Dakika

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.