Son dakika haberi | Avmsinde korkutan yangın

Küçükçekmece’de bir avmsinde bulunan kafeteryada yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın kafeteryanın çatısına sıçradı. Yangın itfaiye ekipleri tarafınca güçlükle söndürüldü.

Yangın, Küçükçekmece Atakent Mahallesi Çiçekli Vadi Caddesi’nde avmsinde bulunan kafeterya kısmında saat 03.00 sırlarında çıktı. İddiaya bakılırsa, kafeteryanın mutfak kısmında başlamış olan yangın kısa sürede büyüyerek çatıya sıçradı. Çatı sıçrayan alevler adeta tüm caddeyi aydınlattı. Yangını gören vatandaşlar durumu itfaiye, polis ve sıhhat ekiplerine bildirdi. Vaka yerine oldukca sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Vaka yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye başladı. Polis ekipleri ise avmsinin çevresinde güvenlik önlemi aldı. Yoğun emek verme sonunda yangını denetim altına alan itfaiye ekipleri soğutma emek harcaması yaparken, polis ekipleri ise yangının çıkış sebebi ile ilgili emek verme başlattı.

Korkutan yangın güçlükle söndürüldü

Avmsinde bulunan bir kafeteryada başlamış olan yangın kısa sürede büyüyerek çatıya sıçradı. Çatı kısmına sıçrayan yangın adete tüm caddeyi aydınlatırken, itfaiye ekipleri tarafınca güçlükle söndürüldü. Yangının tüm avmsine sıçramaması facianın önüne geçti. – İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

3. Sayfa Haberler Son Dakika

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.