Kara yollarında durum – Haberler

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım emekleri sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine gore, Aydın-İzmir Otoyolu’nun 18-19. kilometrelerinde Aydın gişe alanı yıkım ve düzenleme emekleri sebebiyle çeşitli şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara- Çanakkale Kesimi Otoyolunun Gelibolu Cenup Kavşağı-1915 Çanakkale Köprüsü (Avrupa yönü) 1-3. kilometrelerinde 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadükleri üstünde bakım-onarım emek harcaması dolayısıyla sağ şerit trafiğe kapatıldı.

Tem Otoyolu‘nun Hendek-Gümüşova kavşakları içinde üstyapı yenileme emekleri sebebiyle 21.00-07.00 saatlerinde her iki yön kesimler halinde trafiğe kapatılacağından ulaşım öteki istikametlerden iki yönlü sürdürülecek.

Anadolu Otoyolu’nun Yeniçağa-Dörtdivan kavşakları 7-9. kilometrelerinde üstyapı onarım emekleri sebebiyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öteki istikametten iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Söğüt-Seydikemer yolunun 0-59. kilometrelerinde yüzeysel kaplama, Digor-Iğdır yolunun 54-59. kilometrelerinde de yol yapım emekleri yapıldığından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26. kilometreleri ile Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. kilometrelerinde yol yapım emek harcaması sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Çorlu-Silivri yolunun 0-16. kilometrelerinde üstyapı yenileme emekleri yapıldığından ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Malatya-Darende yolunun 37-41. kilometrelerinde yol yapım emekleri dolayısıyla ulaşım kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

TEM Otoyolu Çanakkale Kınalı Aydın Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.