Jan Vesely Fenerbahçe Beko’dan ayrıldığını duyurdu

Fenerbahçe basketbol takımının başarılarında büyük hisse sahibi olan sembol isim Jan Vesely, takımdan ayrılma kararını toplumsal medya hesabından duyurdu.

Abone ol

Fenerbahçe Beko’da Jan Vesely periyodu sonlanmış oldu. 8 yıl süresince gösterdiği performansla sarı lacivertli takıma büyük katkı sunan Vesely, Fenerbahçe ile ipleri kopardı.

32 yaşındaki Çek basketbolcu Vesely, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla Fenerbahçe’den ayrıldığını duyurdu.

“Fazlaca sevilmiş olduğu forma için kan, ter, gözyaşı vermek bir onurdu”
Hayatındaki en mühim şeylerin burada, İstanbul’da gerçekleştiğini yazan Vesely, “Evlenmekten ve oğlumun İstanbul’da doğmasından, EuroLeague’i dünyanın en görkemli taraftarlarının önünde kazanmaya kadar. Hepinizin fazlaca sevilmiş olduğu forma için kan, ter, gözyaşı vermek bir onurdu…” ifadelerine yer verdi.

“Türkiye’ye geri dönmek için sabırsızlanıyorum”
Fenerbahçe formasına aşık bulunduğunu belirten yıldız basketbolcu,  “Fenerbahçe daima kalbimin derinliklerinde olacak ve bigün Türkiye’ye geri dönmek için sabırsızlanıyorum şu sebeple İstanbul ve Fenerbahçe daima benim evim olacak. Her şey için teşekkürler ve yakında görüşürüz” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.