İbrahim Tatlıses mal varlığını kime bırakacağını deklare etti

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, eski eşi Hakkaniyet Sara ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile birbirine girdi. Oğlu ve eski eşinin Babalar Günü paylaşımı sonrası öfkeden deliye dönen İbrahim Tatlıses, Beyaz TV’de gösterilen Beyaz Magazin programına telefonla bağlanarak hiddet kustu.

“GÜLÇİN’LE EVLENİP MALLARIMI ONUN ÜZERİNE YAPACAĞIM”

Canlı yayına bağlanan Tatlıses, eski eşi ve oğlunun kendisinin Bodrum’daki evine büyü yaptıklarını söyleyerek “Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o şahıs ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık fakat ben evleneceğim tüm mallarımı da o kişinin üstüne yapacağım. Büyülerden sonrasında benimle görüşmek istemiyor. Ben ona ev de aldım otomobil da. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu şahıs Gülçin Karakaya’dır” dedi.

İbrahim Tatlıses mal varlığını kime bırakacağını açıkladı

“PARAMI MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞLAYACAĞIM”

Tatlıses, Karakaya ile barışmadığı takdirde mal varlığını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Aramızdaki yaş farkı asla mühim değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor ‘para gitmesin’ diye. Ben zamanı erişince paramı ne yapacağımı biliyorum. Hepsini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağım.”

İbrahim Tatlıses mal varlığını kime bırakacağını açıkladı

İbrahim Tatlıses mal varlığını kime bırakacağını açıkladı

İlgili Haberler

Ecem Altan

İbrahim Tatlıses Beyaz Tv Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.