Galatasaray’ın kapısından dönen Grillitsch’i bir başka Süper Lig devi kapıyor

Şampiyonlar Ligi play-off turunda Danimarka temsilcisi Kopenhag ile eşleşen Trabzonspor, hem Avrupa’da hem de Süper Lig’de başarıya ulaşmış bir sürem geçirmek adına iddialı bir kadro oluşturmak istiyor.

Trabzonspor, geçirme sezonun başlangıcında ilgilenilmiş olduğu Grillitsch’i yeniden gündemine aldı. Orta saha olmasına karşın çeşitli mevkiilerde oynayabilen oyuncuyu, Abdullah Avcı hususi olarak istiyor.

Trabzonspor, geçtiğimiz günlerde menajerlerliğini icra eden babasının yerine eski menajeri Thomas Böhme ile tekrardan anlaşan 26 yaşındaki Avusturyalı yıldız orta saha için harekete geçti.Karadeniz Gazetesi’nin haberine nazaran; Ertuğrul Doğan Böhme’yi İstanbul’a çağrı ederken görüşmede başka bir menajer ya da aileden bir kişinin yer almamasını istedi. Hali hazırda Grillitsch ile birlikte Londra’da olan Böhme, hafta sonuna kadar İstanbul’a gelecek ve Ertuğrul Doğan ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Florian Grillitsch, Galatasaray ile anlaşmış sadece futbolcu istediği tutarı artırınca geçirme iptal olmuştu. Bonservisi elinde olan Florian Grillitsch son olarak Bundesliga ekibi Hoffenheim’ın formasını giydi.

Haberler.com – Spor

Galatasaray Trabzonspor Spor Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.