Edirne haber… Edirne Valiliğinde hükümet konaklarıyla ilgili değerlendirme toplantısı yapılmış oldu

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık başkanlığında ilçelerdeki hükümet konaklarıyla ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Valilikten meydana getirilen açıklamaya gore, hükümet konaklarıyla ilgili toplantıya katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak suretiyle Edirne’ye gelen İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ve Güvenlik Genel Müdürlüğü İnşaat Emlak Daire Başkanı A. Nehar Poçan, Vali Kırbıyık’ı ziyaret etti.

Ziyaretin arkasından, Kartal ve Poçan’ın da katılmış olduğu görüşmede, il genelinde hükümet konaklarının ve hizmet binalarının tekrardan yapımı, gereksinimleri ile bakım ve onarımları değerlendirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Kırbıyık, vatandaşlara daha iyi hizmet sunulması için binalarda yenileme ve düzenlemelere gerek duyulduğunu belirtti.

Görüşmede binaların mevcut durumlarının değerlendirildiğini ifade eden Kırbıyık, şunları kaydetti:

“Toplantımızda İçişleri Bakanlığımızın Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ve Güvenlik Genel Müdürlüğü İnşaat Emlak Daire Başkanı A. Nehar Poçan’ın da bizlerle olması oldukça kıymetlidir. Kendilerine katılımları için teşekkür ediyorum. Böylelikle bir taraftan sorunları, sıkıntıları görüşürken öteki taraftan da uygulayabileceğimiz çözümlerle ilgili, süratli kararlar alma şansımız oldu. Yapılacak çalışmalarla, çözümlerle ilgili süreci bu sayede daha da hızlandırmış olduğumuz değerlendiriyoruz.”

Güvenlik Genel Müdürlüğü Kürşat Kırbıyık Hükümet Edirne Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.