Cüneyt Çakır: Türk halkına teşekkür ediyorum

Hakemlik kariyerini noktalayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafınca yargıcı eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, teşekkür mesajı yayımladı.

Abone ol

Tecrübeli yargıcı Cüneyt Çakır, TFF’nin resmi web sitesinde yer edinen açıklamasında, “28 yıl ilkin büyük hayallerle başladığım hakemlik serüvenimi, hayallerime kavuşmuş olmanın verdiği gururla noktalıyorum. Dile kolay, bu 28 senenin her anı fazlaca kıymetliydi. İlk çıktığım amatör müsabakadan son çıktığım en üst düzey müsabakaya kadar hepsine aynı ciddiyetle yaklaştım. Oldukça çalıştım, fazlaca emek verdim” ifadelerini kullandı.

Çakır, mesajının devamında şu laflara yer verdi:

Türk Futbol Hakemliği’nin çıtasının yükselmesine vesile olabildiysem ne mutlu bana. Internasyonal üst düzey müsabakalarda yaptığım görevlerde Türk Milletinin, 80 milyon insanımızın duaları hep yanımdaydı. Bu bana büyük bir güç verdi. Gurur verdi.

“Gösterilen teveccühe minnettarım”
Öteki en büyük gücüm ise beni izleyen, örnek alan Türk Gençliği’ne, Türk Hakemliği’ne doğru rol model olabilmekti. Bu sorumluluğu devamlı hissettim. Gösterilen teveccühe, sevgi mesajlarına minnettarım.

Türk Hakemliği yardımıyla Cüneyt Çakır oldum. Bu bilinçle bugün edindiğim tecrübeyi genç Türk Hakemleriyle paylaşmak için bu yönde bir karar aldım. Onları seyretmek, onların gelişimine katkıda bulunmak isterim.

Üzerimde emeği olan onlarca, binlerce insan var. Hepsine teşekkür ediyorum.

“Türk halkına teşekkür ediyorum”
Beni bugünlere getiren kıymetli hocalarıma, beraber vazife yaptığım yargıcı arkadaşlarıma, federasyonumuza, yargıcı yöneticilerimize, medyada destekleyen tüm dostlara, internasyonal federasyonların yetkilileri ve yargıcı yöneticilerine, her an yanımda olan Sevgili Aileme, dualarıyla devamlı destekleyen Türk Halkına teşekkür ediyorum.

Bugüne dek olduğu benzer biçimde bugünden sonrasında da Türk Hakemliğine hak etmiş olduğu katkıyı yapmak için çalışacağım.

Arkamda hoş bir seda bırakabildiysem ne mutlu bana.

Kalınca sağlıcakla..”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.