Boşanacaklarını Açıklamışlardı… Sürpriz Gelişme! – Haberler

Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı, geçtiğimiz yıl Esin Çepni ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Uzun süreden beri aralarındaki sorunları aşamaya çalışan ikili ‘dostluk’ mesajı vererek boşanacaklarını duyurdu.

“HER ZAMAN KALBİMDE KALACAKSIN”

Bilal Hancı yapmış olduğu açıklamada, “Esin ile olan evlilik ilişkimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Oldukça iyi iki dost olarak kalmaya devam edeceğiz.

Hayatıma girmiş en mühim insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik fakat düzeltemedik ve birbirimizi devamlı iyi ve güzel anımsamak için şu an bu şekilde bir karar aldık. Esin, seninle fazlaca güzel şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için fazlaca teşekkürler devamlı kalbimde kalacaksın.” ifadelerini kullandı.

“HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIM!”

Esin Çepni ise, “Sonucu almak kadar açıklamak da zormuş meğerse. Ne kadar yazıp sildiğimi bir bilseniz… Her zoru başardık bir ihtimal fakat insan gücünün de yetmediği şeyler var. Her şeyden ilkin arkadaşlığın baş tacı edilmiş olduğu evlilik ilişkimizi her iki tarafın da mutluluğu için sonlandırmaya karar verdik.

Normal olarak sürecin her detayına haiz olan sizlerle de bu kararımızı paylaşarak bir ihtimal bir nebze anlayışınızı bekledik. Bilal ile olan yüksek enerjili dostluk ilişkimin sonsuza kadar sürmesini ve onun devamlı yanında olacağımı bilmesini isterim.” açıklamasını yapmış oldu.

“KAÇIYOR GİBİ OLDUK…”

Boşanma sonucu sonrası Bilal Hancı ve Esin Çepni çifti, önceki gece Bebek’te görüntülendi.

Muhabirleri görünce birbirinden kaçan Bilal Hancı ve Esin Çepni, “Bu şekilde kaçıyor şeklinde olduk fakat niye kaçıyoruz bilmiyorum.” açıklamasını yaptılar.

“DOSTÇA DONDURMA YEMEYE GELDİK”

Bilal Hancı, toplumsal medyadan yaptıkları ayrılık açıklaması ile ilgili gelen soruya, “O öylesine yaptığımız bir izahat değil, dost kalacağımızı söylemiştik. Şimdi de dostça dondurma yemeye geldik.” yanıtını verdi.

Peşinden “Sevgi devam ediyor mu?” sorusuna “Süt biter, yiyecek biter fakat sevgi bitmez.” yanıtını vererek şaşırttı.

BİLAL HANCI KİMDİR?

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 Trabzon doğumludur. Eğitim yaşamını İstanbul’da sürdüren Bilal Hancı, yayınladığı videolar ve canlı yayınlar ile fenomen adlar içinde yer verilmiştir. Hem de Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile beraber videolar paylaştıkları Kafalar kanalının da kurucusudur. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanıştıktan sonrasında, 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalı açılmıştır.

BİLAL HANCI EVLİ Mİ?

Bilal Hancı, 24 Temmuz 2021’de Esin Çepni ile evliliğe ilk adımını attı. Hancı, 15 Haziran 2022’de eşinden boşanacağını duyurdu.

Snob Magazin / Magazin

Bilal Hancı Bebek Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.