Hakkaniyet Durak, kendisine hakaret etmiş olduğu sebebi öne sürülerek eski eşi İbrahim Tatlıses’ten suç duyurusunda bulundu

İbrahim Tatlıses‘in Şanlıurfa’da yaşayan ilk eşi Hakkaniyet Durak, bugün Şanlıurfa Adliyesine giderek eski eşi hakkında kendisine hakaret etmiş olduğu iddiasıyla kabahat duyurusunda bulunmuş oldu. Hakkaniyet Durak şikâyet dilekçesinde, eski eşinin katılmış olduğu bir canlı gösterim programında kendisinin dini inanışı gereği giysilerine atıfta bulunarak, “O kara peçeli” diyerek kendisine hakaret ettiğini ileri sürdü.

“HAKARET SUÇUNDAN YARGILANSIN”

Hakkaniyet Durak avukatı vesilesiyle yapmış olduğu kabahat duyurusunda, eski eşinin giysilerinden dolayı kendisine “Karayılan” dini inancından dolayı da “Büyücü” diyerek kendisini açıkca aşağılayarak hakaretlerde bulunduğunu beyan etti. Hakkaniyet Durak, eski eşi İbrahim Tatlıses’in hakaret suçunu düzenleyen TCK’nın 125. Maddesi uyarınca hakkında dava açılarak Asliye Ceza Mahkemesinde yargılamasının yapılarak cezalandırılmasını istedi.

Adalet Durak, eski eşi İbrahim Tatlıses'ten şikayetçi oldu

TATLISES: BANA BÜYÜ YAPTILAR

İbrahim Tatlıses, Beyaz Magazin programının canlı yayınında, genç sevgilisi ile evlilik yolunda ilerlediklerini fakat büyü yapıldığı için işlerin yolunda gitmediğini belirterek, evine domuz yağı sürüldüğünü iddia etmişti. Tatlıses, “Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler. Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Kız 48 kiloya düşmüş kahroluyorum. Ona ev aldım, otomobil aldım, daha da alırdım fakat o kara peçeli ve oğlu var ya evime domuz yağı sürmüşler” diyerek eski eşi Hakkaniyet Durak’a göndermede bulunmuştu.

Adalet Durak, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle eski eşi İbrahim Tatlıses'ten şikayetçi oldu

İbrahim Tatlıses Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.