Acılı baba, uykusunda öldürülen kızıyla son konuşmasını söyledi: ‘Geleyim mi?’ dedim, ‘Yok baba’ dedi

Sarıçam ilçesine bağlı Orhangazi Mahallesi’nde saat 02.00 sıralarında meydana gelen vakada iddiaya nazaran, eşinden bir süre ilkin ayrılan tekstil işçisi ve 3 çocuk anası Melek Yıldırım, 3 ay ilkin Ramazan Ü. ile tanıştı. İkili kısa süre sonrasında dini nikah yaparak Yıldırım’ın 1 ve 12 yaşlarındaki 2 çocuğuyla yaşamaya başladı. Bir süre sonrasında Ramazan Ü. kıskançlık sebebiyle Yıldırım’la sık sık münakaşaya başladı. Dün akşam saatlerinde çift yeniden tartıştı. Ramazan Ü. münakaşa esnasında Melek Yıldırım’a sertlik uyguladı. Hemen sonra Yıldırım, 2 çocuğuyla balkonda uyumaya başladı.

Uyurken öldürülen Melek'in babası: Akşam şiddet uyguladı, gecesinde katletti

MELEK’İ BIÇAKLAYIP, KUZENİNİN EVİNE KAÇTI

Gece saatlerinde mutfaktan almış olduğu bıçakla balkona çıkan Ramazan Ü., çocuklarıyla uyuyan Melek Yıldırım’ı kalbinden bıçakladı ve arkasından kuzeninin evine firar etti. Burada polisi arayan Ramazan Ü., Yıldırım’ı bıçakladığını ve kuzeninin evinde bulunduğunu söylemiş oldu. İhbarla Ramazan Ü. ve Melek Yıldırım’ın olduğu evlere ekip gönderildi. Sıhhat ekipleriyle eve giren polisler, Yıldırım’ın kanlar içinde balkonda, evlatların da ağlayarak annelerinin yanında bulunduğunu görmüş oldu. Öldüğü belirlenen Yıldırım’ın cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Ramazan Ü. ise gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Uyurken öldürülen Melek'in babası: Akşam şiddet uyguladı, gecesinde katletti

“EVE GÖZLERİ MOR ŞEKİLDE GELDİ”

Adli tıptaki işlemlerin arkasından Yıldırım’ın cenazesi sabah babası Cumali Şahin’e teslim edildi. Kızının cenazesini teslim alan baba, Ramazan Ü.’nün kızına devamlı sertlik uyguladığını dile getirdi. Şahin, “Akşam kızıma sertlik uygulamış. Duydum, aradım. ‘Geleyim mi kızım’ dedim, ‘Yok baba’ dedi. Gecesinde katledildi. Tekrar Melek’ler ölmesin. Kızım hep ondan kurtulmak istedi. Kurban Bayramı’nda da sertlik görmüştü. Eve gözleri mor şekilde geldi. O vakit uyardım. ‘Yaşamak her şeyden güzel, yapmayın bu şekilde’ dedim. Ruhsal sorunları vardı. Aşırı kıskançlık yapıyordu. Ben bir baba olarak Cumhurbaşkanımıza, Hakkaniyet Bakanı Bekir Bozdağ’a sesleniyorum. Bu şahıs ihtiyaç duyulan cezayı alsın isterim. İnşallah hakkaniyet tecelli eder” diye konuştu.

Yıldırım’ın cenazesi yakınları tarafınca defnedilmek suretiyle Kozan ilçesine götürüldü.

Cumali Şahin Sarıçam Adana Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.