XRP Yüz Kişilik Yeni Ordusuyla Ayağa Kalkma Yolunda! › CoinTürk

Okuma Süresi: 2 Dakika

Ripple’ın XRP fiyatı hala yatay ve 11 Haziran’daki satıştan bu yana kendisini tam anlamıyla toparlayamadı. Ripple Toronto’da bir ofis açtı ve 100 yeni yazılım mühendisi ve geliştiricisi işe alma sözü verdi. Ripple’ın XRP fiyatı, bayağı fiyat hareketiyle ilerlemeye devam ediyor. Dijital havale tokeninin bir sonraki yönü hangi yöne gideceğini vakit gösterecek.

Ripple Fiyatı Sıkıştı

Ripple’ın XRP fiyatı, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki sonsuzluk şeklinde görünen bir ihtilaf sebebiyle gölgelendi. Yatırımcılar, uzun süredir çözülmemiş irdelemenin ortasında dijital havale tokeninin geleceğine karşı davranışlarında ölçülü görünüyor. 22 Haziran’da Ripple, anlatıyı iki taraf arasındaki her şeyi kapsayan anlaşmazlıktan uzaklaştırmak için şirket internet sayfasında bir not yayınladı.

Özetlemek gerekirse not, Ripple’ın XRP teknolojilerinin bir sonraki aşamasını meydana getirmeye destek olmak için 50 ila 100 yeni yazılım mühendisi ve geliştiricisi işe alma planlarını duyurdu. İlk Ripple ofisi, 100 kişilik yeni personelin genel merkezinin olacağı Toronto‘da resmen başlatıldı. Bu, SEC ile karşı karşıya olduğu çekişme savaşından etkilenmemiş görünen Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafınca meydana getirilen yürekli bir hamle. Şimdi aslolan sual şu: 100 kişilik bir personel, XRP fiyatını çamurlu diplerden kurtarabilir mi?

XRP fiyatı, bir haftadan fazla bir süredir 0,30 dolar ödül bölgesinde yatay seyrediyor. 23 Haziran 2022 Perşembe günü, dijital havale tokeni 0,32 dolardan işlem görüyor. Mayıs ayının tamamı, 11 Haziran’da gerçekleşen son kripto satışından ilkin 0,38-0,40 dolar fiyat bölgesinde gezinerek harcandığından, bayağı fiyat hareketi sürpriz değil.

XRP/USDT 8 Saatlik Grafik

Ripple fiyatı, yanal konsolidasyonlar ve peşinden ansızın patlayıcı hareketler sergileme eğiliminde şeklinde görülüyor. Traderlar, bir sonraki yönlü ralliye katılmak için gözlerini dijital varlığın üstünde tutmalı. 0,30 doların altına gerçekleşecek bir hareket, XRP fiyatını özgür düşüş şeklinde 0,25 dolara göndermek için katalizör olabilir.

Düşüş eğiliminin geçersiz kılınması, 0,38 doların üstüne gerçekleşecek bir harekete bağlıdır. Bu yükseliş vakası gerçekleşirse, XRP 0,51 doları hedefleyebilir ve bu da mevcut Ripple fiyatından %55’lik bir artışa niçin olabilir.

Bu yazıda yer edinen bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye haiz olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.