Türkiye’de İş Dünyası’nın 10’uncu sayısı tanıtıldı

Türkiye‘de İş Dünyası’nın 10’uncu sayısı tanıtıldı

İSTANBUL – Iktisat ve iş yaşamına yeni bir nefes getirme amacıyla gösterim hayatına başlamış olan Türkiye‘de İş Dünyası dergisinin 10’uncu sayısının tanıtımı gerçekleştirildi. Yeni sayıda okuyuculara ağırlıklı olarak kültür ve sanat mevzularında mühim bilgiler aktarılacak.

İhlas Medya Grubu bünyesinde gösterilen Türkiye‘de İş Dünyası dergisinin yeni sayısı tanıtıldı. Derginin 10’uncu sayısında Leyla Alaton’un kapak röportajı yer aldı. Her ay iktisat ve iş yaşamına ışık tutan derginin bu sayısında kültür ve sanat mevzularına ağırlık verildi. İstanbul’da bir otelde meydana gelen etkinlikte yeni sayının içeriğine ilişkin bilgiler verildi. Tanıtımda organizasyonunda Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt sanat ve medya camiasından tanınan adlar yer aldı.

“Kültür-sanat ekonomisiyle ilgili kıymetli yazılar içerikte”

Yeni sayının tanıtımında açıklamalarda bulunan Türkiye İş Dünyası Dergisi Genel Gösterim Yönetmeni, Celal Toprak, her sayıda olduğu şeklinde bu sayıda da dosya konularının mühim olduğuna dikkat çekerek, “Kültür-Sanatın ekonomisi işledik. Bu anlamda kültür-sanatla ilgili mühim adlar yer aldı. Bununla beraber kültür sanatın başkenti Şişli’de belediye başkanı Muammer Keskin bu mevzuda değerlendirmeler yapmış oldu. Ek olarak Kültür ve Gezim Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın kültür sanat ekonomisiyle ilgili fazlaca mühim bir değerlendirmesi de var. Kapakta Leyla Alaton var, bayanlar açısında bir rol model. Bu sayının kaçırılmaması ihtiyaç duyulan sayılardan biri bulunduğunu söyleyebilirim” dedi.

“Tarımı ele alacağız”

Toprak, gelecek sayılarda ziraat mevzularını da ele alacaklarını belirterek, “Yola çıkarken iktisat, girişimcilik, çevre ve sürdürülebilirlik mevzularına odaklanacağımızı söylemiştik, önümüzdeki dönemde ziraat mevzularına da değineceğiz, okuyucularımızı ziraat ve besin içerikleriyle bilgilendireceğiz” diye konuştu.

İstanbul Iktisat Türkiye Iktisat Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.