Son dakika! Ataşehir’de eczane çalışanlarını ölümle tehdit eden şüpheli tutuklandı

Ataşehir’de annesine yanlış adres verildiği iddiasıyla eczanedeki çalışanları ölümle tehdit edince gözaltına alınan şüpheli, “tehdit” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde bir eczanede meydana gelen vakada iddiaya nazaran nöbetçi eczaneyi arayan annesine yanlış adres söylenmesi üstüne saldırgan bir tavırla eczaneye gelen kişi, eczane çalışanlarına tehdit ve hakaretler yağdırarak, içeride bulunan bilgisayara yumruk attı. Reçetesini vererek ilaçları isteyen şüpheli E.T., eczanede bulunan öteki vatandaşların sakinleştirmeye çalışmasına karşın eczane çalışanlarına tehditler savurarak küfürler etmeye devam etti. Eczacı kadının “Polisi arayın” sözleri üstüne ise şüpheli, “Polisi ararsan seni öldürürüm. Kafanı koparırım senin, haberlerde gördüklerinize benzemem” diyerek tehdit etti. Olayın peşinden Eczacı Ayşenur Ören’in şikayeti üstüne başlatılan soruşturma çerçevesinde şüpheli E.T. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin peşinden Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne gönderilen şüpheli, savcılıktaki sorgusunun peşinden ‘tehdit’ suçundan tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi.

ÇOK PİŞMANIM”

Şüpheli E.T. hakimlikteki sorgusunda, “Annem aradı beni, ilaç almaya gitmişti. Ağlayarak konuşuyordu. Kendisini yanlış yönlendirdiklerini söylemiş oldu. Eve de halsiz ulaşınca, ‘Tamam ben ilacını alırım’ dedim. İlacı almaya gittim. Annemi niçin yanlış yönlendirdiklerini sormuş oldum. Vakadan dolayı pişmanım. Özür dilemeye de gidecektim. Antidepresan tedavisi görüyordum. Oldukça pişmanım. Affettirmek için elimden geleni halletmeye çalışırım. Babam kucağımda öldüğü için anneme düşkünüm. Annemi o şekilde görünce dayanamadım. Ben birini incitecek bir insan değilim. Ettiğim küfürlerden dolayı da özür dilerim” dedi.

Anadolu Barış Ceza Hakimliği, ifade işlemleri tamamlanan şüphelinin “tehdit” suçundan tutuklanmasına karar verdi.

(Gamze Erdemir/İHA)

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

3. Sayfa Güncel Haberler Son Dakika

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.