Sapık öğretmen! 13 yaşındaki öğrenciyle okulda cinsel ilişkiye girdi

ABD’de bir ilkokulda öğretmenlik meydana getiren Marka Bodine, o dönem 13 yaşlarında olan öğrencisiyle 3 yıl süresince cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti. Sadece hamile olduğu öğrenilince cezası ertelendi.

Abone ol

ABD’nin Teksas eyaletindeki Tomball ilkokulunda öğretmenlik meydana getiren Marka Bodine, 13 yaşındaki bir öğrencisiyle 3 yıl süresince cinsel ilişkiye girdiğini kabul etti. Sadece hamile kalmış olduğu için hapis cezası ertelendi. Mahalli kaynaklar, bebeğin başka birisinden bulunduğunu söylemiş oldu. Savcılar, Marka Bodine için 20 ila 40 yıl hapis cezası talep etmişti.

Mahkeme belgelerine nazaran, uygunsuz ilişki geçen yıl Bodine’nin Tomball ilkokulundaki okul müdürüne eski bir talebesi tarafınca rahatsızlık edildiğini bildirmesinden sonrasında ortaya çıktı. Bodine okul müdürüne, o sırada 13 yaşlarında olan çocuğun kendisini tehdit ettiğini, hususi fotoğraflarına eriştiğini söylemiş oldu.

Müfettişler, hem Bodine’nin hem de çocuğun telefonunda meydana getirilen incelemenin peşinden, ikilinin içinde birkaç ileti ve görüntü alışverişi bulunduğunu görmüş oldu. Görüntülerden bazıları son aşama müstehcendir. Çocuk sorguya çekildiğinde, Bodine ile çevrimiçi bir oyunda tanıştıklarını ondan sonra birbirlerine ileti atmaya başladıklarını söylemiş oldu.

İkisinin müstehcen görüntü alışverişi hayata geçirmeye başladığını ve 13 yaşlarındayken cinsel ilişkiye girmeye başladıklarını açıkladı. Bu ilişki 3 yıl süresince sürdü. Çocuk yetkililere, Bodine’nin boşandıktan sonrasında siteye taşındığını ve ikilinin sınıfta ve otomobilde cinsel ilişkiye girdiğini söylemiş oldu. Soruşturmanın peşinden Bodine, eski öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini ve müstehcen görüntü gönderdiğini kabul etti. Bodine tutuklandı ve cinsel istismarda bulunmaktan suçlu bulunmuş oldu.

Kaynak: Posta

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.