Patronları tarafınca öldürülen Zehra Bayır’ın kardeşine yardım eli! Tedavi harcamaları karşılanacak

Konya’dan 3 ay ilkin Milas’a çalışmaya gelen 18 yaşındaki Zehra Bayır, madde bağımlısı olduğu ileri sürülen kardeşinin tedavi harcamalarını karşılayabilmek için bir eğlence mekanında müzikle uğraşmaya başladı. İddiaya bakılırsa Zehra Bayır’a, işletme sahipleri, parasını biriktireceğini ve toplu para vereceğini söyleyerek bu süre içinde ödeme yapmadı. Kardeşinin tedavisi için Konya’ya gideceğini ve ortalama 50 bin liralık alacağının bulunduğunu söyleyen Bayır ile işletme sahipleri tartıştı.

Irdelemenin büyümesiyle işletme sahipleri sert bir cisimle Bayır’ın başına vurdu. Darbenin etkisiyle yere düşen Bayır’ı işletmeciler hemen sonra mekanın bahçesindeki havuza attı. Sıhhat ekibinin kontrolünde, havuzdan çıkarılan Bayır’ın yaşamını yitirdiği açıklandı.

Genç kızın öldürülmesinin peşinden AHBAP Derneği’nin kurucusu ve müzisyen Haluk Levent, adam öldürmeye kurban giden Zehra Bayır’ın madde bağımlısı kardeşinin tedavi harcamalarını karşılamak için harekete geçti. Twitter üstünden mevzu ile ilgili bir izahat gösteren Haluk Levent, Zehra Bayır’ın ailesi ile iletişime geçtiklerini belirtti. Zehra Bayır’ın kardeşinin Ankara’da bir hastanede tedaviye başlayacağını duyuran Levent, tüm harcamaları AHBAP Derneği’nin ödeyeceğini söylemiş oldu. Haluk Levent paylaşımında şu ifadeleri kullandı: ”Muğla’da madde bağımlısı kardeşinin tedavisi için çalmış olduğu gazinoda işkence ile öldürülen Zehra Bayır’ın ailesine ulaştık. Bu gece 02.30 da Ankara’ya bir hastaneye gidiyorlar. Kardeşimiz orada tedavi görecek. Tüm harcamalarını Ahbap hayırseverleri karşılayacak.”

Son dakika haberi! Adli tıp raporu: Zehra, başına sert cisimle vurulması sonucu öldü (2)

Vahşice öldürülen Zehra Bayır’ın babası Oğuzhan Bayır (46), madde bağımlısı olduğu belirtilen 16 yaşındaki kızının tedavisinin başladığını belirtti. Bayır, “Dün beni sanatçı Haluk Levent aradı. 16 yaşındaki kızımın tedavi harcamalarını Ahbap hayırseverlerinin ödeyeceğini söylemiş oldu. Kızım bugün sabah Ankara’da tedavisine başladı. Herkesten Tanrı razı olsun. Kızımı canice öldürenlerin en ağır cezayı alması içinde hukuki olarak mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Son dakika haberi! Adli tıp raporu: Zehra, başına sert cisimle vurulması sonucu öldü (2)

Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

Muğla 3. Sayfa Güncel Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.