Metaverse’te Sandbox vasıtasıyla TIME Square kurulacak Yazar Investing.comInvesting.com – TIME dergisi, Metaverse ortamında TIME square’i inşa etmek için Sandbox ile bir antak kalma yapmış oldu. 

ABD’nin dünyaca meşhur medya şirketi TIME, Metaverse’teki ilk sanal ortamı için Sandbox ile anlaştı. Sandbox platformunda kurulacak olan TIME Square, sanal toplantılar, sanat etkinlikler ve tecim için kullanılacak. Tasarımının ise New York’taki meşhur meydanın estetiğini yansıtması umut ediliyor.

TIME Başkanı Keith A. Grossman mevzuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şunları söylemiş oldu: 

“Hedefimiz, Metaverse’in merkezi olacak bir ortam oluşturmak. Eylül 2021’de TIMEPieces’i piyasaya sürerek Web3’te TIME’ın oluşturduğu 100 senelik miras ve erişimden faydalanan bir topluluk geliştirmeye odaklandık.”

The Sandbox’ın COO’su ve Kurucu Ortağı Sebastien Borget ise Sandbox’ın çoğu zaman “sanal bir Manhattan” olarak görüldüğü söylemiş oldu. Borget, Sandbox’ı insanların tüm toplumsal aktivitelerini sanal olarak gerçekleştirebileceği bir ortam olarak tanımlıyor. Ek olarak platformun yeni fırsatlarla dolu bulunduğunu ve kültür, eğlence ve markalarla canlı bir alan bulunduğunu söylüyor. 

Sandbox (SAND) fiyatında son durum

Sandbox’ın mahalli tokeni , şu an 1,16 milyar dolar piyasa değeriyle 46. en büyük kripto para konumunda bulunuyor. SAND, son 24 saatte yüzde 5,8 oranında kıymet artışıyla 0,9 dolar seviyesinin üstünde el değiştiriyor. 

SAND, şu an Kasım 2021’deki zirve fiyatı 8,48 dolardan yüzde 90 oranında kıymet yitirilmesine haiz. 

Yazar: Günay Caymaz

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.