Medical Park Gaziantep Hastanesinde “15. yıl” programı

Medical Park Gaziantep Hastanesi kuruluşunun 15’inci yılı dolayısıyla program düzenledi.

Hastaneden meydana getirilen açıklamaya gore, hastanede meydana gelen “Yaza Merhaba ve 15. Yıl Partisi”ne kurumun Genel Müdürü Ömer Emre Kubba, Genel Müdür Yardımcısı Haluk Gültekin, Genel Müdür Yardımcısı ve İnsan Kaynakları Müdürü Emine Kurşun, Başhekim Prof. Dr. Ekber Şahin, Başhekim yardımcıları Doç. Dr. Ataman Gönel ve Dr. Ezgi Salar, Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Gökyüzü Serpil Kılıç ve çalışanlar katıldı.

Hastanenin Genel Müdürü Kubba, programdaki konuşmasında, kıymet katan sıhhat hizmeti sunduklarını belirtti.

15 senedir bölge halkına kaliteli ve güvenli sıhhat hizmeti vermek için fazlaca çalıştıklarını ifade eden Kubba, “Kalitemiz 9 kere tescillendi ve 4 milyonu aşkın insan sağlıkla taburcu edildi. 800 bini aşkın hastamıza acil müdahalede bulunduk, 300 bini aşkın cerrahi operasyona imza attık, 150 bin yabancı misafirimize şifa olduk ve 20 bin bebek hastanemizde dünyaya geldi.” ifadesini kullandı.

Kubba, personel sayısının bini aştığını, 15 yılda sıhhat alanında ileri düzey teknolojileri ve şekilleri bölge halkının hizmetine sunduklarını aktararak, kıymet katan sıhhat hizmetini omuz omuza sürdürdüklerini kaydetti.

Konuşmaların peşinden 5, 10 ve 15 yılını tamamlayan 90 doktor ve çalışana plaket ve armağanları verildi.

Ondan sonra çalışanlardan oluşan “Şifa Veren Sesler Korosu” sahne aldı.

Program pasta kesimiyle sonlanmış oldu.

Ekber Şahin Gaziantep Sıhhat Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.