Masterchef Türkiye kim kazanmıştır? 3 Ağustos 2022 Masterchef ana ekibe kim girdi, düelloyu kim kazanmıştır?

Masterchef 2022 kim kazanmıştır sorusu çoğunlukla yurttaşlarımız tarafınca soruluyor. Her gün bir yarışmacı Masterchef ana ekibe girmeye hak kazanıyor. Metin ve Gamze’den sonrasında Masterchef ana ekibe girecek yarışmacı da belli oldu. Peki,Masterchef Türkiye kim kazanmıştır? 3 Ağustos 2022 Masterchef ana ekibe kim girdi, düelloyu kim kazanmıştır? Masterchef üçüncü finalist kim oldu, ana kadroda kimler var? İşte detaylar haberimizde…

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM KAZANDI?

Masterchef Türkiye’nin final turu ilk etabında 16 kişilik yarışmacı ekibi kabak çiçeği dolması yapmak için savaşım verdi. Şeflerin verdikleri süre sonunda turu geçen adlar Çağatay, Mustafa, Metin, Mesut, Şeyma, Onur, Atike ve Gamze oldu.

Süre sonunda yemeklerin tadına bakan uzun bir değerlendirme icra eden şefler 4’üncü olan isim olarak Mustafa’yı seçti.

Gecenin 3’üncüsü Atike olurken, Çağatay’da 2’nci seçildi. Rakiplerinden daha başarı göstermiş yiyecek yaparak MasterChef Türkiye 2022 ana ekibine seçilen ilk yarışmacı ise Metin oldu.

ELEME TURU NASIL OLACAK?

Final turu öncesi yarışmacı adaylarına izahat icra eden Somer Şef 16 kişilik yarışmacı adayları arasından her gün bir ismin ana ekibe seçileceğini söylemiş oldu. 3. turun 6 gün devam edeceğini belirten Somer Şef kazananların balkona çıkıp ekibe garantileyeceğini açıkladı.

Sümeyye Trabzon

Masterchef 2022 MasterChef Gündem Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.