Kocası gözü önünde öldürülen hanım bu şekilde feryat etti: Oğlum kime baba diyecek

Adana‘da fabrikada beraber çalmış olduğu Cansu Yıldız’ı, ayrı yaşamış olduğu eşi Durmuş Yıldız’dan korumaya çalışırken bıçaklanarak öldürülen 3 çocuk babası Tolga Kılıç’ın (33) Adana Adli Tıp Kurumundaki otopsisi tamamlandı.

Kılıç’ın cenazesi, yakınları tarafınca yıkanması için Sarıçam ilçesindeki Buruk Mezarlığı’na götürüldü. Mezarlığa 6 ve 1 yaşındaki evlatları ile gelen Makbule Kılıç (33), cenaze aracını görünce gözyaşlarına boğuldu. Kılıç’ın anası Hatice Kılıç ve kız kardeşi Zümrüt Dönmez ise güçlükle ayakta durabildi.

Kocası gözü önünde öldürülen kadın böyle feryat etti: Oğlum kime baba diyecek

Eşinin öldürülmüş olduğu anlara şahit olan Makbule Kılıç, “Bıçakla hücum etti, üzerime yürüdü. Eşimin yanına kaçınca müdahale etmeye çalıştı. Eşim araya girip, bıçağı almaya çalıştı sadece başaramadı. O da eşimi bıçakladı. Kaçmasam beni de yaralayacaktı. Çocuklarımı yetim bıraktı. Benim kızım, yeni dillenen oğlum kime ‘Baba’ diyecek? Çocuklarımın babasını getirin” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Kocası gözü önünde öldürülen kadın böyle feryat etti: Oğlum kime baba diyecek

Acılı anne Hatice Kılıç ise “Ben oğlumu yoklukla büyüttüm. Biricik oğlumdu o benim, umudumdu. Tolgam, kuzum. Bizlere o bakıyordu. Katili cezasını çeksin” diye konuştu.

Kocası gözü önünde öldürülen kadın böyle feryat etti: Oğlum kime baba diyecek

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Hatice Kılıç Adli Tıp Çocuk Adana 3. Sayfa Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.