Kaza göz nazaran nazaran geldi! İETT otobüsünün minibüse çarptığı an kamerada

PENDİK’te İETT otobüsü, yolcu indirmek için duran yolcu minibüsüne arkadan çarptı. Minibüsteki bir yolcu tutunduğu direkle birlikte düşerken, kazadan saliseler ilkin minibüsten inen yolcu ise kazayı yara almadan atlattı. Kaza minibüs içindeki kameraya yansıdı.

Kaza, geçtiğimiz günlerde Pendik’te Çamlık Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi üstünde meydana geldi. İçi yolcu dolu hatlı minibüs yolcu indirmek için durdu. O sırada arkadan gelen İETT otobüsü duramayarak önündeki minibüse çarptı. Minibüste direğe tutunan bir yolcu, tutunduğu direk ile birlikte koltuklara doğru savrularak düştü.

Kazadan saliseler ilkin minibüsten indi
Minibüsteki öteki yolcular da büyük korku yaşadı. Kazadan saliseler ilkin minibüsten inen bir bayan yolcu ise kazayı yara almadan atlattı. İETT otobüsünde ve minibüste maddi hasar oluşurken, kazada kimsenin yaralanmadığı öğrenildi.

Kaza anı kamerada
İETT otobüsünün minibüse çarptığı kaza minibüs içindeki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde minibüsteki hanım yolcunun araçtan indirilmiş olduğu, peşinden İETT otobüsünün çarpmasıyla bir yolcunun tutunduğu direkle birlikte yere düşmüş olduğu ve öteki yolcuların kafalarını tutarak araçtan indirilmiş olduğu görülüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.