İstanbul’da helikopter destekli ‘Yeditepe Refah’ uygulaması

İSTANBUL İl Güvenlik Müdürlüğü tarafınca helikopter destekli “Yeditepe Refah” uygulaması gerçekleştirildi. Fatih’te meydana gelen uygulamada şüpheli şahısların kimlik sorguları yapılırken, araçlar ise tek tek arandı.

Abone ol

İstanbul İl Güvenlik Müdürlüğü tarafınca saat 21.30 sıralarında il genelinde helikopter destekli “Yeditepe Refah Uygulaması” yapılmış oldu.

Uygulama, Beyoğlu Bölme Meydanı, Fatih Millet Caddesi ve Kadıköy başta olmak suretiyle belirlenen birçok noktada gerçekleştirildi. Uygulamaya Hususi Harekat polisleri, Asayiş Şube Müdürlüğü, ilçe güvenlik müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık ve Narkotik Suçlarla Savaşım şubelerine bağlı polisler ekipleri katıldı.

Fatih Millet Caddesi’nde meydana getirilen denetimde trafik ekipleri, sürücü ve araçların belgelerini inceledi. Asayiş ekipleri de araçları denetim ederek, sürücü ve yolcuların üst aramasını gerçekleştirmiş oldu. Polis helikopterinin de destek verdiği uygulamada narkotik köpeği ‘Hanna’ araçları didik didik aradı. Uygulamanın gecenin ilerleyen saatlerine kadar süreceği öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.