Gelini düğünün ortasında döverek öldüren cani damadın cezası belli oldu

2 yıl öce Rusya’yı şoke eden cani Damat davasında verilen ceza belli oldu. Evlendirilmiş olduğu gün kıskançlık krizine giren ve gelini düğünün ortasında döverek öldüren adama 18 yıl hapis cezası verildi.

Abone ol

Rusya’daki bir düğünde karısını davetlilerin gözü önünde döverek öldüren cani damada verilen ceza belli oldu. 18 yıl hapis cezası alan adam pişman olmadığını ve karısının yanlış davrandığını iddia etti. İşte olayın kan donduran bilgileri…

İmzayı attıktan yalnız iki saat sonrasında kavga etmeye başladılar

Rusya’nın Chik nahiyesinde yaşanmış olan vakada 35 yaşındaki damat Stepan Dolgikh, imzayı attıktan yalnız iki saat sonrasında karısı Oksana Poludentseva ile münakaşaya başladı.

Davetlilerin gözleri önünde başlamış olan kavga giderek şiddetlendi ve damat Dolgikh, 36 yaşındaki karısını dövmeye başladı.

Döverek öldürdü, cansız bedeni vadiye attı

Düğündeki görgü tanıklarından biri, damadın gelini düğündeki konuklardan birinden kıskandığı için yumruklamaya hemen sonra da tekmelemeye başladığını söylemiş oldu.

Baş müfettiş Kirill Petrushin ise olayın kan donduran detaylarını şu şekilde söyledi:   

“Damat davetlilerin gözleri önünde gelini uzun süre dövdü. Gelinin kafasına ve yaşamsal organlarına vuran adam hemen sonra saçlarından tuttu ve onu yere fırlattı. Öfkeden gözü dönen adam burada da vurmaya devam etti ve karısının yaşamını kaybettiğini fark ettiğinde cansız bedeni alıp bir vadiye attı.”

Davetliler: Korktuğumuz için müdahale edemedik

Düğünün konukları vakası dehşet içinde izlediklerini sadece müdahale edemeyecek kadar korktuklarını iddia ettiler.

Davetlilerden birinin güvenlik güçlerini araması ile damat vaka yerinde Rus Ulusal Muhafızları tarafınca gözaltına alındı.

Cinayeti itiraf etti: Pişman değilim

Baş müfettiş Petrushin insanın cinayeti itiraf ettiğini fakat pişman olmadığını ve karısını ‘yanlış davranmakla’ suçladığını aktardı.

Hapishanede tanışmışlar

Daha ilkin de katliam ve hırsızlık suçlarından sabıkası olan Dolgikh’in öldürmüş olduğu karısı ile hapishanede mektup arkadaşlığı aracılığı ile tanıştığı öğrenildi.

Gelinin arkadaşları Oksana’nın damadın sabıkalı bulunduğunu bildiğini sadece onu iyileştirebileceğine inandığını söyledi ve “Onu hakkaten oldukça sevmiş oldu, özgür bırakılmasını dört gözle bekliyordu.” dediler.

Düğün gününde katledilen talihsiz kadının bir çocuk anası olduğu öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.