Düğün esnasında imzaladılar! Evlenen çiftin kabul etmiş olduğu maddeler fazlaca garip

Evlilik sözleşmelerinin daha oldukça ekonomiye yönelik olduğu biliniyordu. Ihtimaller içinde ayrılık durumunda mal paylaşımını evvelinde belirlemek isteyen çiftlerin başvurduğu bu yöntemin bambaşka bir hali, Hindistan’da gerçekleşen düğünde uygulandı.

Gelin Shanti ve damat Mintu, ayda bir tek bir pizza yiyip her gün spor salonuna gitmek için birbirlerine yemin etti. Aynı vakit ikili evlilik sözleşmesinde her partide iyi fotoğraf çekmek, 15 günde bir alışveriş yapmak ve hususi partilere yalnız gitmemek benzer biçimde maddelerde yer alıyordu. Toplumsal medyada viral olan görüntülerde genç çift, üstünde ‘Sözleşme’ yazan büyük bir karton parçasına imza attı.

Düğün sırasında imzaladılar! Evlenen çiftin kabul ettiği maddeler hayli ilginç

Görüntülerin toplumsal medyada kısa sürede yayılmasından sonrasında evlilik sözleşmesine ilişkin açıklamada bulunan düğün davetlilerinden bir şahıs, sözleşmenin maddelerini gelinin oluşturduğunu ve damadın bu durumu kabul ettiğini söylemiş oldu.

Düğün sırasında imzaladılar! Evlenen çiftin kabul ettiği maddeler hayli ilginç

Gelin ve damat düğün törenleri esnasında büyük karton kağıtta isimlerinin yazılı olduğu bölüme her insanın gözünün önünde imza attı.

Haberler.com – Dünya

Dünya Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.