Bitfinex ve Tether, Piyasa Düşüşünde Çalışanlarını İşten Çıkarmayacak

Birçok kripto borsası kripto para piyasasındaki düşüş devam ederken çalışanlarını işten çıkarmaya başlamıştı. Bu kez Bitfinex ve Tether, bazı rakiplerinin aksine personel azaltma planları yapmıyor. Bunun yanında her iki şirkette mevcut piyasa gerilemesinde daha çok kişiyi işe almak istediklerini söylemiş oldu.

Bitfinex ve Tether İşten Çıkarma Yapmayacak

Kripto para piyasası zor bir dönemden geçerken, birçok kripto şirketi bu düşülten etkilenerek bünyesindeki çalışan sayısını azaltmaya başladı. Bunun yanında tam tersi olarak bazı borsalar ise işten çıkarma yapacaklarını ve yeni alımlar gerçekleştireceklerini belirtti.

bitfinex ve tether piyasa dususunde calisanlarini isten cikarmayacaka

Bitfinex COO’su Claudia Lagorio mevzu ile ilgili olarak şunları söylemiş oldu:

Bitfinex, ölçülü ve metodik bir halde beceri ve kaynak edinmeye yatırım hayata geçirmeye devam ediyor. Doldurmak istediğimiz bir takım kariyer fırsatımız var ve işe alım planlarımız değişmeden kaldı. Hiçbir süre süratli bir halde işe almadığını ve peşinden bir yaşanmış olan düşüşte çalışanı azaltmadı.

Tether sözcüsü de mevzu ile ilgili olarak şu şekilde izahat yapmış oldu:

Tether’de her zamanki benzer biçimde devam ediyor. Tether kârlı ve işimizi desteklemek için kilit roller için işe almaya devam edecek. Çalışanlarımızı ve geleceklerini önemsiyoruz. Geçmiş kripto kışlarında bile personel sayımızı asla azaltmadık ve bunu hiçbir süre yapmayacağız.

Ek olarak son dönemde işe alım meydana getiren ve işten çıkarma meydana getiren şirketlerin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.