Aleyna Tilki, hayranı olduğu Selda Bağcan ile konserde düet yapmış oldu

Türk müziğinin başarıya ulaşmış sanatçılarından Selda Bağcan, Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Konsere gelenler içinde Aleyna Tilki de vardı. Usta sanatçı Aleyna Tilki’yi çağrı etti ve beraber sürpriz bir düete imza attılar.

“BACAKLARIM TİTRİYOR”

Selda Bağcan, sahnesine davet etmiş olduğu genç şarkıcıya övgü yağdırdı. Tilki de bu övgüler karşısında Bağcan’a teşekkür ederek “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” dedi. Aleyna Tilki, birkaç hafta ilkin verdiği röportajda ” Selda Bağcan‘ı seviyorum zira kendine özgü tarzıyla, kalpten ve cesurca şarkı söylüyor” şeklinde konuşmuştu. Mevzuyla ilgili Twitter hesabında paylaşımda bulunan Selda Bağcan da “Teşekkürler sevgili Aleyna Tilki” karşılığını vermişti.

“BENİM YOLUMDAN İLERLİYOR”

Geçtiğimiz yıllarda Aleyna Tilki’nin daha ilkin kendisini hayranlarını dile getirmesiyle ilgili konuşan Selda Bağcan, şu ifadeleri kullanmıştı: “Aleyna, bana toplumsal medya üstünden davet yapmıştı. Ben de onun uzattığı eli tuttum. Oldukca başarıya ulaşmış bir pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel. Daha ne olsun! Oldukca istiyor ve kesinlikle dünya genelinde bir yıldız olacak. Bugün de bir şey yazmış toplumsal medyada, ‘Ben yıldız olmayacağım, efsaneleşmiş olacağım’ demiş. Kısaca benim yolumdan aşama kaydediyor.”

Aleyna Tilki Selda Bağcan Twitter Magazin Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.